Hizmet Detay.

RESEPSİYON

* Resepsiyon saatleri:

Resepsiyonumuz,

Hergün saat 8:30 - 22:30 arası açıktır.

Bu saatler dışında, karşılama ve giriş işlemleriniz sırasında size vereceğimiz Telefon / Whatsapp numarası ile 24 saat yanınızda olacağız. 

 

* Satış / Rezervasyon:

Resepsiyonumuzun açık olduğu saatler arasında sabit numaradan ( 0242 836 30 14 ) veya Whatsapp numaramızdan ( 0530 716 24 00 ) bize ulaşabilir, otelimiz hakkında bilgi alıp rezervasyon oluşturabilirsiniz. Whatsapp numaramıza akşam saat 22:30' dan sonra bırakılan çağrı ve mesajlara, ertesi sabah 8:30 dan itibaren mutlaka dönüş yapılır.

 

* Check - in Hizmeti:

Odanıza giriş ( check- in ) saati en erken 14:00 olmasına rağmen, erken check-in talebinizi odanızın müsait olması durumunda seve seve kabul edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Otelimize giriş yapacağınız tarihten önce sizi mutlaka telefonla arayacağız. Bu sayede, hem otelimizi kolay bulabilmeniz için konumumuzu sizinle paylaşacak, hem de resepsiyon saatleri dışında bile olsa sizleri en iyi şekilde karşılayabilmek için takribi varış saatinizi teyit edeceğiz. Check-in işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparak odanıza en iyi şekilde yerleşmenize yardımcı olacağız.

 

* Check- out Hizmeti:

Odanızdan ayrılış ( check-out ) saati 11:00 olmasına rağmen, geç check-out talebinizi, konakladığınız odaya o gün için yeni rezervasyon olmaması durumunda, yine seve seve kabul ederiz. Konakladığınız odaya rezervasyon olması durumunda, bavullarınızı lobide muhafaza edebilir, otelimizde size göstereceğimiz alanlarda duş alabilir, temiz havlu ve banyo malzemelerinden faydalanabilir ve dilediğiniz kadar otelimizde zaman geçirebilirsiniz

 

Tur ve Danışmanlık Hizmeti:

Özellikle Kaş' ı ilk kez ziyaret etmekte olan misafirlerimizin Kaş' ın güzelliklerini keşfedebilmeleri için, biz yanınızdayız. Bize her konuda danışabilir, tavsiyelerimize güvenebilirsiniz.

Havalimanı - Otel - Havalimanı arası özel transfer hizmetleri; araba kiralama; Kekova - Simena - Batık Şehir tekne turları; akşam yemeği için restoran, meyhane, butik işletmeler, eğlence mekanı gibi sıkça danışılan konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Hiçbir firmadan komisyon almadığımızı, birlikte çalıştığımız tüm firmalardan misafirlerimizin memnuniyetlerini üst seviyede tutmalarını talep ettiğimizi ve prensip olarak hep bu şekilde çalıştığımızı bilmenizi isteriz.


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0530 716 24 00 ( 08:30 - 22:30 )
Gsm 0530 716 24 00 ( 08:30 - 22:30 )
Email: info@atalantekas.com
Adres: Çukurbağ Yarımadası, Beyhan Cenkçi Cad. Selahattin Sönmez Sk. No: 5
Antalya/Kaş

Twitter

 

Konuk Yorumları