Hizmet Detay.

ULAŞIM

Kaş dışından otele varış

 

Özel Araçla: Kendi aracıyla gelecek olan misafirlerimiz, telefonlarının navigasyon programı ile otelimize kolayca ulaşım sağlayacaklardır. Yine de navigasyon haritasında göreceğiniz Korkuteli - Elmalı yolu yerine, zaman kazanmak açısından Fethiye üzerinden sahil yolunu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

Otobüs ile: 2020 senesine kadar Kaş merkezde bulunan ilçe otogarımız, 2020 senesi itibari ile artık Kaş' ın dışına, Ağullu köyü yolu üzerine taşınmış bulunmaktadır. Otogara ulaştıktan sonra buradan servisle veya dolmuşla 6 - 7 dk' lık bir yolculuktan sonra Kaş merkeze gelebilirsiniz. Sonrasında taksiyle ya da yarım saatte bir Yarımada' ya hareket eden dolmuşlarla 5 dk içerisinde otelimizde olabilirsiniz.

 

Hava yolu ile: Hava yolunu kullanarak Kaş' a gelmek isteyen misafirlerimize tavsiyemiz Dalaman Havalimanı' nı kullanmaları yönünde olacaktır. Dalaman Havalimanı ile Kaş merkez arası 147 km' dir ( 2 saat 15 dk ). Dalaman' a iniş yaptıktan sonra oradan araba kiralayabilir, özel transfer ayarlayabilir veya toplu transfer ile Kaş merkeze gelerek, merkezden 5 dk içerisinde otelimize ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı - Kaş merkez arası 200 km' dir. Toplu taşıma ile Antalya merkezden Kaş merkez, 4 saat 15 dk sürer. Özel araç ile yaklaşık 3 saatte ulaşım sağlanabilir. 

Antalya havalimanına indikten sonra araba kiralayarak veya özel transferle doğrudan otelimize gelebilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz, havalimanı içerisinden hareket eden metro ile 25 - 30 dakikalık bir yolculuk sonrasında Antalya otogarına ulaşabilir, oradan ilçe minibüsleri ile Kaş merkeze ve sonra da otelimize ulaşabilirsiniz.

Özel veya toplu transfer için, doğrudan toplu veya özel transfer için Gümüş Travel, özel transfer için ise Tunahan Transfer veya  Aslar Turizm ile bağlantıya geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla size yardımcı olacaklardır. Uçuş saatinize göre transferinizi ayarladığınızda lütfen otele varış saatinizi bize bildiriniz. 

 

Kaş içerisinde ulaşım

 

Kaş' ın merkezinde ulaşım çok kolaydır. Her yere, tüm eğlence / yeme / içme mekanlarına yürüyerek gidebilirsiniz. Ayrıca Kaş merkez, çevresi ve Yarımada' da scooter motor kullanımı oldukça yaygındır. 50cc scooter motor için araba ehliyeti kafi gelmektedir. Bu şekilde motor kiralayarak ulaşım sağlayabilir, Kaş ve çevresini daha çok keşfedebilir, Yarımada' nın muhteşem doğası içinde sakince yol yapabilirsiniz. Ayrıca bu doğanın tadını yürüyüşlerle de çıkarabilirsiniz. Yarımada ve çevresinde yürüyüş yapmak, ayrı bir keyiftir.

 

Otelimiz Kaş merkeze 4 km mesafededir. Araçla veya dolmuşla 4 - 5 dk içerisinde bu yol kat edilir. Özel aracınız yoksa, Merkez - Otel - Merkez arası ulaşım için, her yarım saatte bir otelimizin önünden geçen dolmuşlardan faydalanabilir, anlaşmalı taksi şirketlerini kullanabilirsiniz.

 

Kendi plajımız dışında otelimize en yakın plaj, Hidayetin Koyu Plajı' dır ve otelimize 2 km mesafededir. Bunun dışında Halk Plajı 2,5 km ve İnceboğaz Plajı 2,8 km mesafede yer alır. Tümüne dolmuşla veya taksiyle 3 - 4 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0530 716 24 00 ( 08:30 - 22:30 )
Gsm 0530 716 24 00 ( 08:30 - 22:30 )
Email: info@atalantekas.com
Adres: Çukurbağ Yarımadası, Beyhan Cenkçi Cad. Selahattin Sönmez Sk. No: 5
Antalya/Kaş

Twitter

 

Konuk Yorumları